Hizmetlerimiz


YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Türkiye’de yapmak istediğiniz yatırım ile ilgili pazar araştırmasından satın alma, tekrar satış ve idare süreci dahil kurumumuzca danışmanlık hizmeti verilmektedir.Finansal hedefleriniz doğrultusunda doğru zamanda doğru yatırımı yapabilmeniz için tüm gerekli olan hazırlıklar ve öneriler kurumumuz tarafından size sunulmaktadır.

TİCARİ ALANLARDA YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Türkiye’de bireysel amaçlı gayrimenkul yatırımlarının dışında diğer tüm sanayi ve ticari yatırımlar yapmak isteyen şahıs veya kuruluşlara hem yatırım fırsatları hem de bunlarla ilgili devlet destekleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞI

Türkiye Cumhuriyeti Hükumetinin yeni hayata geçirdiği yabancı yatırımcı programı sayesinde Türkiye’de 250.000$ gayrimenkul yatırımı yapan yabancılara veya 500.000$ sermaye ile şirket kuran/satın alan yabancılara veya 500.000$ devlet yatırım araçlarına veya Türkiye’de faaliyet gösteren devlet bankalarına üç yıl çekmemek şartı ile yatıran yabancılara Türkiye Vatandaşlığı veriyor.

GAYRİMENKUL ALIM SATIM

Belirleyeceğiniz lokasyon ve yatırım miktarı aralığında arsa, konut, depo, alışveriş merkezi, rezidans gibi gayrimenkul alımları ile mevcut gayrimenkullerinizin satışlarını kısa sürede ve değerinde gerçekleştirmekteyiz.